logoDPDopravný podnik mesta Prešov a.s.

Cestovný poriadok
Vyhľadanie spojenia
 Čas:
rozšírené vyhľadávanie
Najbližšie odchody

Projekty EÚ


APPKA NA CESTOVANIE

Google play
Apple store
Dopravný podnik
Aktuálne informácie Kontakt Reklamné služby Doprava na objednávku Majetok na predaj Verejné obstarávanie Zmluvy História Najčastejšie otázky Deň otvorených dverí Výročné správy, závierky, správy audítora Etický kódex Organizačný poriadok Stanovy Predstavenstvo, dozorná rada a vedenie spoločnosti Ochr. osob. údajov Vaše názory Privátna zóna
Linkové vedenie
Trasy liniek Trasy školských spojov Schéma siete Nočná doprava Bezbariérová doprava Cestovné poriadky WAP-Cestovné poriadky Vyhľadanie spojenia Ako sa dostať...
Predpisy a Tarifa
Prepravný poriadok Tarifa SMS lístok SMS - daňový doklad Predajné miesta Tlačivá a dokumenty
Vozidlá
Trolejbusy Autobusy Vystrihovačky
 
Odkazy na iné stránky Pridať medzi obľúbené
 
 
Aktuality
4.5.2005 Cestovné poriadky cez WAP

V snahe vyjsť zákazníkom DPMP, a.s. v ústrety, pripravili sme pre cestujúcich, ktorí majú mobilné telefóny, stránky WAP s vyhľadávačom cestovných poriadkov. Službu je možné využiť, ak máte mobilný telefón s prehliadačom WAP a aktivovanú službu WAP.

Adresa vyhľadávača je wap.dpmp.sk.

Cestovné poriadky si môžete zvoliť priamo napísaním čísla linky, alebo výberom konkrétnej zastávky a následným výberom z liniek, alebo výpisom spojov všetkých liniek z konkrétnej zastávky. Vyhľadávač zohľadňuje aktuálny čas.

DPMP, a.s. považuje túto službu za pozornosť cestujúcim a nič neúčtuje za jej využitie. Za pripojenie WAP ale platíte svojmu operátorovi, cena za zistenie jedného cestovného poriadku môže byť 0 až 6 Sk v závislosti od Vami používaných mobilných služieb.

Ak máte problémy s využívaním tejto služby, alebo chcete získať ďalšie informácie o službe WAP, prípadne o cenách za pripojenie, informujte sa u Vášho mobilného operátora.
Copyright © 2005-2015 DPMP a.s. Všetky práva vyhradené.